Aktuelno

Humanitarna akcija Asocijacije mladih SDA MO Žepče

Članovi Asocijacije mladih SDA Mjesni ogranak Žepče, na čelu sa predsjednikom Nedžadom Prijićem, u proteklom su periodu organizovali humanitarnu akciju podjele paketića za učenike sa poteškoćama u razvoju koji nastavu prate po bosanskom nastavnom planu i programu u Osnovnoj školi "Žepče". 

U okviru ove akcije podijeljeno je dvanaest personaliziranih paketića za ovu djecu.


"Sve se manje govori o ovoj djeci, a sve ih je veći broj u našim školama. Ovom akcijom smo željeli podići svijest ljudi o djeci sa poteškoćama u razvoju i ukloniti ih sa margina našeg društva jer im tu nije mjesto!", poručuju iz AM SDA MO Žepče.

 

 

Ovom prilikom se zahvaljujemo svima onima koji su učestvovali u akciji i pomogli je na bilo koji način i molimo Uzvišenog da ih nagradi za ta dobra djela i na ovom i na budućem svijetu. Amin!

 

O nama

Političku historiju Bošnjaka u posljednjih nekoliko decenija nije moguće posmatrati ni izučavati bez svestranog sagledavanja činjenica o nastanku, uslovima nastajanja i djelovanju najveće i najorganiziranije političke stranke na ovim prostorima – STRANKE DEMOKRATSKE AKCIJE.

Opširnije ...

Info

OO SDA Žepče

Abdulvehaba Ilhamije br.50 - 72230 Žepče

Tel: + 387 32 881 803

Fax: + 387 32 881 803

Email: info@sda-zepce.ba

xvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideos